MÖBLER / Bord / Klaffbord 7325608

nr 732 5608

Klaffbord

1880-tal, Bemålat, Dia105, höjd: 74

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 19 december 2011
kl 19:50:36